Informace pro budoucí majitele koťátek

Koťátka odcházejí do nových domovů nejdříve po zakončení 13-tého týdne jejich života. Pokud půjdou na mazlíčka, tak budou již kastrovaná.  Odejdou plně socializovaná, zvyklá na denní ruch domácnosti, vymazlená. A to jak dospělými, tak i dětskými, milujícími ručičkami :-)

Budou plně očkovaná a odčervená, očipovaná.

Samozřejmostí je originál PP a kupní smlouva, dále doživotní chovatelský servis.

Koťátka jsou zvyklá papat granulky, masíčko, různé mlsky. Naučená na kočičí WC. Krmíme pouze kvalitním krmivem, granule bezobilninové, jsou pro kočky nejvhodnější. Masíčko přemražené syrové nebo vařené. Milují také různé mlsky, creamy, kvalitní konzervičky atp.

Ragdoll vyniká svou nekonfliktní povahou, a tedy i bezproblémovým chováním. 

K výhodám toho, že si pořídíte kotě s PP patří, že máte zaručen původ koťátka, a tedy i to, že rodiče jsou testováni na genetické choroby HCM, PKD a na infekční nemoci FeLV, FIV. 

Budeme velmi rádi, pokud nám občas pošlete fotku "našeho" koťátka, dělá nám radost, když máme informace o tom, jak se jim daří.

Pořízení koťátka je vždy velká rodinná událost a je pochopitelné, že budete chtít poznat svého mazlíčka dříve, než si pro něj pojedete. Proto máme vždy i osobní návštěvu budoucího majitele našeho koťátka. Poznáte, v jakém prostředí koťátko vyrůstá, uvidíte rodiče, toto vše je velmi důležité.

Pokud máte zájem o koťátko z naší chovatelské stanice, poprosíme Vás o pár informací o Vás :-) Napište nám na náš e-mail něco málo o sobě a o Vašich představách na koťátko. Také, zda byste chtěli raději kočičku nebo kocourka a pokud máte konkrétní představu na varietu a barvu, tak i to. Velmi nám záleží, komu naše koťátka svěříme, tak abyste si "sedli" i povahově - to je velice důležité. Vybíráte si nového člena rodiny na dlouhou dobu, je potřeba toto vše pečlivě zvážit. Život s kočičkou je báječný a vyplatí se trochu toho čekání a plánování...

Koťátka na chov svěříme pouze do registrované CHS. 


Cena koťátka se může někomu zdát vyšší (v porovnání s kotětem bez PP), ale rozhodně se vyplatí.

1) odnášíte si opravdu kotě Ragdolla, kde je zaručena nekonfliktní, milá povaha a všechny rysy. Ragdoll je vyhlášený právě svou úžasnou povahou, nikdy nejde do konfliktu. Pokud se dostane do situace, kdy většina koček "tasí drápky", Ragdoll se naopak stáhne do ústraní. Je výborný k dětem - odtud i název "hadrová panenka" - chování se poddá, v náruči povolí svaly a nechá se chovat a mazlit. Je velmi vhodný i jako další mazlíček do rodiny, kde již nějaké zvířátko je, a to jak k pejskům, tak i ke kočičkám.

2) kotě je z testovaného chovu, tzn., že rodiče jsou testováni na dědičné a infekční choroby HCM, PKD, FeLV a FIV.

3) máte zaručen doživotní chovatelský servis, na našich koťátkách nám záleží a rádi pomůžeme kdykoliv to bude potřeba.

4) s rodiči koťátek absolvujeme výstavy, kde je důležité, že podstupujeme tzv. "posouzení" od erudovaných posuzovatelů, jak kvalitní jedinci plemene Ragdoll to jsou.

Tedy máte jistotu, že koťátko je 100%-tní Ragdoll!

Vytvořte si webové stránky zdarma!