Koťata

Naše koťátka pocházejí z rodinného chovu, kde jsou jejich rodiče testováni na infekční nemoci FeLV a FIV a na genetické nemoci HCM a PKD.

Do nového domova odcházejí plně socializovaná, vymazlená. Zvyklá na běžný ruch domácnosti. Zakládáme si na tom, že naše koťátka jsou nebojácná, mazlivá a hravá. 

Naučená na kočičí WC, škrabadlo. Pokud půjdou na mazlíčka, budou již kastrovaná. Každé koťátko bude očipované (tedy i zapsané v Národním registru zvířat), dostane originál PP, mezinárodní zdravotní průkaz a výbavičku, aby mělo vše, na co je u nás zvyklé.  Samozřejmostí je kupní smlouva a doživotní poradenství ke koťátku - chovatelský servis. 

Koťátka krmíme tím nejlepším. Milují masíčko, kvalitní granulky,  kvalitní mléčné produkty a samozřejmě milují různé mlsky - konzervičky, creamy atp.

Pokud máte zájem o koťátko z naší chovatelské stanice, poprosíme Vás o pár informací o Vás :-) Napište nám na náš e-mail něco málo o sobě a o Vašich představách na koťátko. Také, zda byste chtěli raději kočičku nebo kocourka a pokud máte konkrétní představu na varietu a barvu, tak i to. Velmi nám záleží, komu naše koťátka svěříme, tak abyste si "sedli" i povahově - to je velice důležité. Vybíráte si nového člena rodiny na dlouhou dobu, je potřeba toto vše pečlivě zvážit. Život s kočičkou je báječný a vyplatí se trochu toho čekání a plánování...

Také bych zájemce požádala o pročtení Předtím, než se rozhodnete...


volné - k dispozici     - o toto koťátko se můžete zajímat

vyhodnocování výstavy/chovnost      - u takového koťátka čekáme, jak se vybarví, vyvine a poté jej podle toho nabídneme

předběžná rezervace     - koťátko je předběžně zarezervované, zatím na něj ale nebyl složen rezervační poplatek

závazná rezervace     - koťátko je již zamluvené závazně, budoucí majitel složil rezervační poplatek


Vytvořte si webové stránky zdarma!