fejetonek - "Plně využité dopoledne"

Jsem dnes:

Vykoupala výstavní Týnu, to obnáší - natřít suchou kočku pastou a všude vetřít, 2 x vyšanponovat, 2 x osprchovat a nakonec kondicionér a opět osprchovat. Celou tu dobu kočka nedrží zcela v klidu a kouká, jak zdrhnout a člověka u toho v polosklonu bolí záda jako čert.

Poté kočku, která je na člověka naštvaná, protože měla o dopoledni ZCELA jiné představy, jemně usušit a vyfénovat, protože se klepe jako sulc a je teda člověku toho zvířátka líto. Vyfénovat kočku je práce za trest, kočičí srst teplému vzduchu z fénu odolává a schne jen VELICE neochotně, tudíž člověk doslova hodinu drží kočku a fén a dělá co může.

Poté se člověk rozhodne, že když už kočka jest krásná a voňavá, že i ten starej pejsek by teda taky sakra už něco se sebou potřeboval udělat. Tudíž zase od začátku... Pejsáčka do vany, osprchovat, 2 x vyšanponovat, osprchovat. A pěkně v polosklonu. Tudíž člověka bolí záda jako čert.

A vrchol všeho? Pejsku strojkem a nůžkami a hřebínkem uvést do "pudlecího" stavu, ačkoli pudlinka strojku před lety odvykla (šťastná jako blecha, páč ho nesnášela). No ale člověk jednou náhodou viděl ten strojek ve výprodeji za 180,- Kč takže ten pekelnej krám je zase doma :-)

Tedy - kočka i pes jsou krásná zvířátka, voňavá a upravená. Člověk je celej HOTOVEJ.

Vytvořte si webové stránky zdarma!